Pomożemy Ci w zakresie
transportu ADR
BHP w pracy

Powierzchnie twarde - czym i jak czyścić

Produkty do czyszczenia były, są i z pewnością jeszcze przez wiele lat będą popularne. Dotyczy to różnego rodzaju powierzchni w tym również tych przeznaczanych do powierzchni twardych. Pojawiające się tam niekiedy specyficzne zanieczyszczenia oraz zabrudzenia, skłaniają do stosowania środków, które skutecznie usuną pojawiające się zabrudzenia.

Należy tylko zauważyć, że w zależności od charakteru i rodzaju powierzchni należy odpowiednio do niej dobrać dane preparaty. W tym zakresie można między innymi wymienić stal, tworzywa sztuczne, szkło, drewno, ceramikę a nawet kamienie (do poszczególnych kamieni również należy często dobrać inne preparaty).

Skład tego typu preparatów bardzo często odmienny i charakterystyczny dla danych materiałów. Coraz częściej można również znaleźć preparaty, które mają chronić przed pojawieniem się kolejnych zabrudzeń, szczególnie w postaci kurzu. Bardzo często coraz wyższe wymogi odnośnie efektywności takich preparatów to efekt oczekiwań stawianych przez konsumentów.